Kurumsal

EGEMEN HESTIA CAM

Cam Tasarım uygulamaları üzerine 15 yıllık deneyim…

Cam Ustası Rahmetli Kemalettin Sözlü’nün öğretilerini firmanın merkezinde gören Egemen Cam, HESTİA markası ile Beykoz’un cam mirasını sürdürme amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. İşletmeciliğini Beykoz’un girişimci gençleri Elif Çelik ve Cam Ustası Mehmet Kömürcü’nün yaptığı Egemen Cam HESTİA markası ile dünya pazarına göz kırpmaktadır.

Uzun yıllar süren ticaret hayatı ile tecrübe kazanan firmamız 2017 yılında İstanbul Beykoz ilçesinde Atölye üretim faliyetlerine başlayarak çalışmalarına yeni bir ivme kazandırmıştır.

Bu süreçten sonraki varlığını özellikle cam sanatları üzerine yaptığı yatırımlar ile sürdüren firmamız, sektöründe sürekli gelişim ve istikrarlı bir büyüme ilkesiyle yatırımlarını sürdürmektedir.

EGEMEN Cam, kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile çalışır. Memnuniyet ilkesi çerçevesinde kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet çözümleri firma prensibi haline gelmiştir.

Firmamız, sahip olduğu tecrübe ve güçlü iş ağını kullanarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını rekabetçi fiyatlar, yüksek hassasiyet ve dünya standartlarında kaliteyle karşılamaya devam edecektir.

Vizyonumuz

Kalite standardı, uygun fiyat, kesintisiz ve istenen miktarda tedarik garantisiyle müşterilerini memnun etmek,

Kaliteli ve çok çesitli tasarım ürünlerini uygun fiyatla temin ederek müşterilerine sunmak,

Yeniliklere açık ve kreatif olmak, en fazla çesiti bir arada bulundurmak, cam atölye tesisiyle marka bilinirliği ve itibari yüksek şirket olma pozisyonunu devam ettirmek,

Misyonumuz

Satışını  yaptığımız doğal cam tasarım uygulamalı ürünlerde firmamıza
duyulan güvenin korunması kadar ürünlerimizle müşterilerimizin yaşamına
değer katmak,

Çalışmalarımızı sektör teamüllerine, toplum geleneklerine uyumlu ve yeniliklere açık olarak yürütmeye özen göstermek,

Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız ürünlerde hızlı ve kesintisiz hizmet kalitesiyle birlikte istenen miktarda ürün tedarikini sağlamak
yoluyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,